/Aqualend Moravia

AQUALAND MORAVIA

Aqualend Moravia je jedním z nejmodernějších vodních zábavních center České republiky. Leží v sousední obci Pasohlávky, která je od Strachotína asi 4 km vzdušnou čarou. Krom vodních atrakcí, které přináší nekonečnou zábavu nejen dětem, ale i dospělým je z Aqualendu překrásný výhled na krajinu Jižní Moravy.

Co vás čeká?

V pasohlávském Aqualendu je pro vás a vodní radovánky nachystáno celkem 12 bazénů o ploše 3000 m2, které jsou doplněny o 20 tobogánů a skluzavek.
Pro nejmenší návštěvníky jsou připraveny dětská brouzdaliště a bazény, skákadla, dětský koutek nebo šplhací sítě. Starší děti pak ocení tobogány nebo raritní Abyss a Boomerango.

Dospělí návštěvníci si mohou Aqualend užít ve wellness a dopřát si zde potřebnou relaxaci a odpočinek. Dále můžete navštívit finskou saunu, infrakabinu, tepidarium, biosaunu, caldarium a spousty dalšího.

Voda pro bazény, atrakce a relax obsahuje (jak uvádí Aqualendu na svých stránkách) termální vodu z hloubky 1450 m, která pozitivně působí na prokrvení kůže a podkoží, pohybový aparát, imunitu, stavbu kostí, kožní onemocnění, metabolismus atd.

2018-04-29T14:56:00+02:00